Premiera The Sims 4 Psy i Koty + KONKURS!

Dzisiaj premiera długo wyczekiwanego dodatku do The Sims 4, czyli Psy i Koty! Czyli dlaczego wzięłam wolne, no i co nas w nim czeka?

Nie wyobrażam sobie życia bez Simsów – grałam z wielką namiętnością od najmłodszych lat. To właśnie w pierwszych Zwierzakach stworzyłam Nusię – wymarzonego kota, którego kilka lat później kupiłam! Marzenia trzeba spełniać, co nie? Dzisiaj kilka słów o dodatku – informacje ogólnodostępne, ale tak mnie poganiacie w wiadomościach prywatnych, że nie mam czasu na rozpisywanie się! Co nie znaczy, że nie będę aktualizowała tego posta na bieżąco!? ?

Co nowego w The Sims 4 Psy i Koty?!

Tworzenie psów i kotów!

Za pomocą potężnego narzędzia Stwórz Zwierzaka możesz dopasowywać cechy psów, kotów, szczeniaków i kociąt do preferencji Twoich Simów. Wybieraj podopiecznych spośród wielu różnych ras, dawaj im wyjątkową osobowość i modyfikuj ich wygląd. Dowolnie zmieniaj wzory na ich sierści, by odtworzyć wygląd swoich własnych zwierzaków, powołać do życia wymarzonych pupili lub po prostu zaszaleć z fantazyjnymi kombinacjami. Po raz pierwszy w historii serii możesz również uzupełniać wygląd swych czworonogów za pomocą wyrazistych strojów i akcesoriów.

Budowanie Więzi ze Zwierzakami!

Doświadczaj zwierzęcej przyjaźni i radości, którą futrzaści towarzysze wnoszą do życia Twoich Simów. Psy i koty podążają własnymi ścieżkami i tworzą z Simami wyjątkowe więzi w oparciu o codzienne interakcje. Simowie opiekują się zwierzakami, szkolą je i bawią się z nimi. Podopieczni za to potrafią dokazywać i często zachowują się naprawdę dziwacznie!

Kariera: Zostań Weterynarzem i prowadź klinikę dla zwierząt!

Zbuduj lecznicę weterynaryjną, zatrudnij oddany pracy personel i rozwijaj karierę jako najbardziej obiecujący weterynarz w mieście. Masz całkowitą kontrolę nad działalnością kliniki – od rodzaju świadczonych usług po koszty leczenia. Twoi Simowie mogą diagnozować i leczyć choroby zwierzaków. Pchły i inne drobne przypadłości można zwalczyć za pomocą odpowiednich lekarstw, ale czasem trzeba się uciec do skomplikowanych operacji.

Zwiedzaj Brindleton Bay!

Odkryj nadmorski krajobraz Brindleton Bay – nowy świat, w którym na Twoich Simów i ich zwierzaki czeka mnóstwo plenerowych atrakcji. Bawcie się w aportowanie w dokach portowych, urządzajcie sobie spacery do latarni morskiej lub odwiedźcie park, by poćwiczyć na torze przeszkód i spotkać się z innymi miłośnikami czworonogów. Miej oczy szeroko otwarte – w okolicy błąkają się bezdomne zwierzaki, którym Twoi Simowie mogą zapewnić kochający dom.

Z okazji premiery – mam dla Was konkurs! Do wygrania jest dodatek The Sims 4 Psy i Koty! Co zrobić, żeby wygrać? Prościzna!

  1. Polub profil na facebooku AsiaFantasia ??
  2. Pod tym postem >KLIK< dodaj zdjęcie swojej simowej rodziny, która czeka na wymarzonego pupila i napisz dlaczego właśnie ją powinnam wybrać!??
  3. Konkurs trwa do piątku 17.11.2017 roku do godz. 23:59, a ogłoszenie zwycięzcy nastąpi nie później niż następnego dnia!?
  4. Zaproś znajomych do zabawy! Odznacz ich pod postem na facebooku, udostępnijć grafikę u siebie na profilu czy w jakikolwiek inny sposób!

Trzymam kciuki i do dzieła! ??

[wpis będzie na bieżąco aktualizowany screenamy z gry]

Spodobał Ci się ten post?

Podziel się nim ze światem – nie zatrzymuj tej wiedzy tylko dla siebie!

7 thoughts on “Premiera The Sims 4 Psy i Koty + KONKURS!”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *